ADMINKY
SUSU-SAN => Ofline 
(ofline a online u Adminek 100% funguje takže
 se na ní můžete spolehnout) 
Yukki
=> Ofline

záhlavý naposledy aktualizováno dne: 2.11.2012

REKLAMI => ZDE > JINAK MAŽU

chceš se stát SB?? ZDE

podívejte se sem A sem

Klady >>> sem Zápory >>> sem Dotazy >>> sem Nápady >>> sem

Únor 2011

žiji zpěvem a hudbou pro Narumi (Itachi x Narumi) 1 díll

24. února 2011 v 20:55 | susu-san |  povídky na prání
ahojky tak sem sepsala povídku pro Narumi boufám že se jí bude líbit. mam dobrou naladu ale nevim jestli to nebude na víc dílků třeba bude chtít Narumi pokráčko to já nevím.

upíří povídky

22. února 2011 v 21:15 | susu-san |  povídky moje
                      vampire povídky            

upíří povídky (roscestník)

22. února 2011 v 21:14 | susu-san

vampire

Kapitolovky:

Izabella Marie Swam Volturi :

VK život jedné dívky:

život jedné upírky: (pokračování Život jedné divky)
1 díll , 2díll , 3 díll, 4díll ,5 díll , 6díleček ,7 dílek ,8 díl , 9díl , 10díl , 11 díl ,12 , 13 , 14 , 15 , 16, 17 , 18 , 19 , 20 konec.

jednorázovky:

nutno přečíst

22. února 2011 v 21:07 | susu-san |  moje keci
je to smutní :-( pro mě i pro vás co navštěvujete tento blogretězová povítka

22. února 2011 v 16:18 | susu-san
ahojky tak mě napadlo že by bylo super udělat řetězovou povídku já vimyslím začátek a vy budete pokračovat do komentářů (sem zvědavá co stoho vnikne)je brzy ráno kolem 4 ráno a jedna růžovláska se probouzí ze spánku je  dojde se do kuchyně napít a lehne si zpět do postele nemůže však usnout a tak...


dál pokračujte vy.

chcete povídku na přání

15. února 2011 v 22:36 | susu-san |  povídky na prání
ahojky lidi tak jelikož sem se rozhodla obnovit povídky na přání tak dávám znovu článek na který můžete napsat. :-D a jako přetím muže byt na jaký koli pár a ještě mužete v té povídce být i vy ale u toho budu chtít jméno přímení a věk postavy vzhled a povahu přátelé i nepřátelé.


ale chci po vás několik věcí:

jmeno: (pro koho to je)
hlavní pár:   (mužete i vy)
vedlejší pár: (není poviný)
real nebo naruto svět:
podrobnosti: můžu i vymislet

prosím o rádu

15. února 2011 v 22:27 | susu-san |  moje keci
ahoj lidi nevím co psát počítač mám pořád mrtvej a tak se ptám co by jste chtěli za povídku?? na jakýkolif pár Sasusaku,Sasuhina,Sasunaru,Sasuita no prostě na všechni páry a muže to být i z oblasti upírů a bleach nebo třeba deat note nebo vampire kinght je to na vás ppotřebuju si hlavně pročistit hlavu takže mužete i třeba dát sami sebe a to i třeba jako povídku na přání je mi to fuk ale pak když tobude o vás tak chci jediné 1jmeno: 2věk: 3real nebo naruto svět 4povahu 5vzhled 6a podrobnosti tak šup šup a´t mám co psát protože mě nic nenapadá

mám den debi*

11. února 2011 v 20:13 | susu-san |  moje keci
ahojky lidi tak mám blbou zprávu exnul mi počítač a s ními moje povídky tak vás chci požádat o trpělivost protože musím nejdříve napsat ty povídky od začátku a hlavně se těť tak často neostanu k pc kvůli tomu že jsme měli 3 a teť už jen 2 a jeden je mámi a 1 bratra a mě bylo řečeno že jestli chci počítač že si na něj musím na šetřit takže budu šetřit potřebuju asi 5 000 takže to bude strada ještě k tomu nedostávám kapesní takže nevím z čeho budu šetřit ale to je jednou musím si asi najít brigádu abych si mohla ten počítač koupit taž vás všechny prosím o trpělivost než si totiš tu brigádu najdu a hlavně nebudu mít pak moc času na pc a tak se o blog ubou starat moji spolumajitelé kteří sou těť na horách a budou tam až do konce tohohle měsíce  ale vy si užijte jarní prázdnny  a já si du najít brigádu abych měla na ten počítač tak se mějte pěkně.


                                                                         Vaše Susu-san