ADMINKY
SUSU-SAN => Ofline 
(ofline a online u Adminek 100% funguje takže
 se na ní můžete spolehnout) 
Yukki
=> Ofline

záhlavý naposledy aktualizováno dne: 2.11.2012

REKLAMI => ZDE > JINAK MAŽU

chceš se stát SB?? ZDE

podívejte se sem A sem

Klady >>> sem Zápory >>> sem Dotazy >>> sem Nápady >>> sem

Kyūketsuki no yoru 2 díl

4. dubna 2012 v 20:00 | susu-san |  povídky moje
hojky tak druhý díl snad se bude líbit.Uplynulo pět měsíců a Yukki s Rimou si na akademii celkem zvykly, chodily do noční třídy a začali brát krevní pilulky, stejně, jako všichni ostatní upíři.
Atkorát jedna věc ... jen jedna věc jim chyběla... nebyli čistokrevné. A když nebyli čistokrevné, byli tu dvě závažné věci: všichni jimi opovrhovali, jako, že to je špína a tak a taky- že se kdykoliv mohli proměnit v level E...
Holkám se to nelíbilo a tak jednou Yukki navrhla že odejdou sice s to nebyla nadšená ale lepší než ty jejich pohledy. Rimě se to sice nelíbilo ale se svou kamarádkou by šla i na kraj světa, tak se domluvily že utečou přesně za týden což byla neděle takže čekaly a domlouvali plán a přestaly chodit do školy to se nelíbilo Kanamemu.
"Rimo! Rychlo, nikdo, tu nieje!" volala na svou kamarátku Yukki, ked sa práve plížily podél koleje noční třídy v plánu to tu navždy opustit.
Zděsily se, keď se náhle otevřelo okno od Kanameho izby a z něj nahlédl ven Kaname a jeho dobrý kamarát Shiki .. o niečom sa bavily. Holky rychle zalezli pod první keř, který im připadl pod ruku a doufali, že je nezbadali
Taky že je neslyšely rychle se rozběhly a běžely k bráně proběhly jí a mířily do města , obě si odechly a vběhly do uličky rychle vzaly připravené černé pláště a přehodily je přes sebe doufaly že je nikdo nepozná a rychle běželi pryč.
V akademii v Kanameho pokoji:
"Shiki, co ty nové dívky, mám špatný pocit, že se jim dříve, či později něco přihodí." začal Kaname a podíval se z okna ven, pak se podíval na bránu a viděl něčí plášť, jak rychle zmizel. Ale viděl jen útržek, nebylo z toho nic poznat, ikdyž mají upíři dokonalé oči, něco prostě nevidí, ať se snaži sebevíc. Ale Kanamemu to nedalo a řekl Shikimu, který ještě pořád přemýšlel nad těmi holkami
"Půjdu se na ně podívat" řekl Shiki "Dobře jdu s tebou" řekl Kaname a šel se Shikim šly pomalu k jejich pokojim nejdřív zaklepaly u Rimi ale ta neotevřela a tak šly k Yukki a tam taky nic vrazily dovnitř a viděli že je všechno srovnané a na posteli byl vzkaz.

Milá Cross akademie,

víme, že si z nás mnoho lidí dělali srandu, protože jsme nebyli čistokrevnní a taky nám hrozí level E, a proto jsme se rozhodli vaši školu nadobro (podtrženo) opustit .. radši si těch posledních pár let, nebo měsíců užijeme v klidu a míru, jen mi dvě, neprosíme se o pomoc, takže naposledy: Sbohem

Rima a Yukki
" a do prde** musíme je najít pojď" řekne Kaname a rozběhl se pryč běželi do lesa a Kaname chytil stopu běžely po ní a pak zacítily krev Rima ležela na zemi a Yukki u ní klečela, lečila jí a plakala "Rimo prosím neee, ty nesmíš umřít " řekne Yukki její oči s červenají aona se podívá potom upírovy "hajzle!!" křikne a rozběhne se na něj, zabila ho pak se ohlédla "čistokrevná ??!!" pronesl Kaname a zachytil Yukki, která padala na zem "prosím zachraňte Rimu" řekne Yukki a padá do bezvědomí " Kaname tobě na té holce záleží že??" zeptal se shiki " jsem rád že je čistokrevná, ale musíme zjistit z jakého klanu je" řek Kaname " to tě ta holka tak zajímá??" zeptá se udiveně Shiki "jo já jí totiž miluji stejně jako ty miluješ Rimu" řekne Kaname a podívá se na Yukki pak se oba rozběhnou k akademii vběhnou do nemocnice "co se stalo??"ptala se sestřika "no našly jsme je….

pokračování příště
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Caroline Caroline | 5. dubna 2012 v 10:09 | Reagovat

WOW to je úžasný mám moc ráda Vampire knight jen tak dál :-D

2 Yukki Yukki | 5. dubna 2012 v 11:36 | Reagovat

jasně čekám to a asi už vím i ten název ale nebudu ho říkat proč taky že :) když ti to mužu říct až zejtra přijedu domu :) schválně jestli jsem se trefila :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama