ADMINKY
SUSU-SAN => Ofline 
(ofline a online u Adminek 100% funguje takže
 se na ní můžete spolehnout) 
Yukki
=> Ofline

záhlavý naposledy aktualizováno dne: 2.11.2012

REKLAMI => ZDE > JINAK MAŽU

chceš se stát SB?? ZDE

podívejte se sem A sem

Klady >>> sem Zápory >>> sem Dotazy >>> sem Nápady >>> sem

No name 1 čast

16. května 2012 v 9:36 | susu-san |  povídky moje
Ahoj tuhle krátkou kapitolovku píšu při hodině přírodopisu, tak snad se bude líbit není to nic moc neměla jsem na to svůj klid, ale lepší než nic na tuhle kapitolovku mě přivedlo 5 lidí oni už budou vědět o kom mluvím a tak jim děkuji.
a kdo by veděl název do komentu pls


Pomalu se blíží postava blíží se k té vesnici vesnici, kam se měla dostat její země byla napadena napadena Sunou, ale proč říkala si stále vždyť Suna a země Vody byli spojenci proč najednou začala válka?? Ptala se dívka sama sebe. Byla zraněná ale jí to nevadilo,byla už zvikla z mnoha misí a bojů prostě se někde bude muset zastavit, aby se vyléčila a nabrala sílu,ale sama věděla že zastavit se nemuže, protože pak už by se nezvedla neměla tu silu a tak prostě pokračovala nevnímaje bolest kterou cítila. Prostě pokračovala dál, ale štěstí jí nepřálo začalo pršet a ona věděla že by se někde měla zkrít, ale nemohla prostě tušila že by už nedošla, nedošla by tam, tam do své rodné vesnice, kde byl čtvrtím hokage její otec. Ne nedošla by protože její síla by jí nestačila sáhla tedy zakrvácenou rukou do kapsy a vytáhla pilulku podívala se na ní a pak jí polkla. Pomalu se jí vrátila část čakry ale stále se nezastavovala musela tam dojít i kdyby to bylo poslední co udělá. Přidala lehce do kroku nevnímaje bolest jenž jí působý její zranění na rukou,břichu a nohách a škrábance v jejím obličejí z niš se řinula krev. Veděla že to dokáže protože ta vesnice už byla jen 20metrů přední prostě přidala do kroku a byla tam za chvíly už zbývaly jen dva kroky aby stála přímo ve vesnici, ale i ty dva kroky se jí zdály jako míle ,ale když udělala třetí mohla říct že to dokázala usmála se a padala k zemy, prostě byla totalně vyšťavená, pak už jen slyšela hlasy jak na ní někdo volá a pak slyšela jen jak někdo říká "neusínej hlavně neusínej nebo se jíž neprobudíš" poslechla ten hlas a usínala držela se jen tak tak prostě to chtěla říct svému otci,bratrovy i matce co se stalo ve vodní zemi přesnějí ve vesnici vodního víru. Proto byla taky tady a proto také snážela tu neskutečnou bolest, bolest kterou musela přetrpět, až pak mohla říct že je poslední žijí cí obyvatel z vesnice vodního víru z vesnice od kuť pocházela její matka tady ve vesnici jí už asi neznají je to přece jen 10let co odsud odešla v době kdy jí bylo 8 let.
O pár dní později:
Na poslety ležela dívka její očiní víčka se zatřepotaly a ona otevřela jsvé krásné poměnkové oči. Rozhledla se pko pokoji a postadila se usikla když ucítila bolest, ale více na ní nebrala zřetel musela jít k páté hokage prostě musela, její odhodlání bylo silné a ona šla k jedné ze skříní viděla tam svůj batoh otevřela jej a vytáhla čisté triko a kalhoty měla jít na misi než na ně zaútočila Suna a tak se tedy oblékla i přes bolest jenž cítila se prostě rozhodla vydat za hokage a tak opustila svůj pokoj hodlaje se sem nevrátit, odešla nepozorovaně z nemocnice a vydala se do nejviší budovy konoha se i za těch deset let něják nezměnila prostě , stále věděla kde se nachází a tak se tedy vydala za hokage pomalu šla k nejviší pudově podívala se na tabylu kde stálo kancelář hokage 5 patro a tak se vydala do schodů pomalu si myslela že ty schody nevedou konce, ale přecejen došla přišla před kancelář a zaklepala po vyzvání vešla viděla tam stát jednu ze sester v nemocnici nevšímajíc si jí přistoupila ke stolu a začala "moje jméno je Ai Uchiha Uzumaki Namikaze pocházím z vesnice vodního víru a mou rodnou vesnicí je vesnice Kohoha" řekla Ai a pátá hokage se musela usmát představovala se se svou vesnicí, která už vlastně není "Ai Uchiha Uzumaki Namikadze jakto že nejsi v poslety měla by jsi se léčit" řekla ai páta "omlovám se Tsunade-sama ale mám pro vás důležitou informaci" řekla Ai "tak povídej co je důležitější než tvé zdraví?" zeptala se Tsunade a Ai se nadechla
Pokračovaní příště
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sak Sak | 16. května 2012 v 16:55 | Reagovat

Neviem prečo, ale mám taký dojem :D že jej otec je buď Sasuke alebo Naruto :D :D :D a možno obaja :D :D : D:D ja neviem. :D :D ale je to úžasné :) chcem vidieť pokračko :)
Jo a chcem ti ešte oznámiť, ža na mojom blogu (Sasuke-Sakura-nice) :D Je druhá adminka  -> Sayuri :)

2 susu-san susu-san | Web | 16. května 2012 v 18:19 | Reagovat

[1]: ano to jsem již zjistila ;)

3 Kikio Vega (Shizue) Kikio Vega (Shizue) | Web | 17. května 2012 v 16:34 | Reagovat

opravdu kawai :)

4 Saki-san Saki-san | Web | 17. května 2012 v 20:10 | Reagovat

ahoj koukni se na blog
http://saki-san.blog.cz/1205/konec-trideni

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama